Dizi Haberleri

Ahmet Kural’ın Yeni Dizisi Geliyor: Bir Zamanlar Kıbrıs

Ünlü komedi oyuncusu Ahmet Kural yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs ile çok yakında TRT 1 ekranlarında olacak. Bir süredir çekimleri devam eden dizinin ismi adeta bir sır gibi saklanıyordu. Nihayet o isim ortaya çıktı, diziye olan heyecan da iki katına yükseldi! İşte detaylar…

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre yeni sezonda TRT 1 ekranlarına gelecek Kıbrıs Ada Kışı dizisinin ismi değiştirildi. Son dönemlerin en çok merak edilen projelerinden biri olan yapım güçlü oyuncu kadrosuyla bir süredir sıkça gündeme gelirken, heyecan verici diziden haberler almaya devam ediyoruz. Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu ve Pelin Karahan gibi yıldız isimlerin kadrosunu renklendirdiği projenin hatları iyice belli oldu.

Bir Zamanlar Kıbrıs adıyla televizyon ekranlarına gelecek dizinin çekimleri bir müddettir KKTC’nin çeşitli noktalarında devam ediyor. Teknik ekip ve oyuncuların yılbaşından sonra sete çıktıkları yapım Emre Özdur ve Başar Başaran tarafından kaleme alınan her bölümü 60 dakikadan oluşan toplam 26 bölümlük bir hikaye içeriyor. Dizinin yayın tarihi henüz kesin olarak duyurulmasa da Mart ayının sonlarında ya da Nisan ayı başlarında ilk bölümünün yayınlanacağı ileri sürülüyor.

Merakla beklenen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 1964-1974 yılları arasında Türk halkına yönelik uygulanan baskı ve zulümleri konu alacak. Kıbrıs Barış Harekatı ile hikayesi sonlanacağı öğrenilen yapımda Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan ve Ahmet Kural başrol koltuğunda oturacak. Tecrübeli oyunculara dizide Gülper Özdemir, Miray Akay, Tayanç Ayaydın ve Devrim Saltoğlu gibi isimler eşlik edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu