Magazin

AHBAP Derneğini Bırakacağını Açıklayan Haluk Levent Hayatındaki En Büyük Pişmanlığı Açıkladı: “Tecrübe…”

AHBAP derneğinin kurucusu ve sosyal medyanın sevilen ismi Haluk Levent, önceki gün yine Twitter’da olay olmayı başardı. Sevilen şarkıcı 1999 Gölcük’te çadır dağıtımı yaparken çekilen bir videosunu görünce “Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı” diyerek pişmanlığını dile getirdi.

“TECRÜBESİZDİK”

AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent’in bir hayranı, sanatçının 1999 Gölcük depreminde mağdur insanlara çadır dağıttığı görüntüleri paylaştı. Bu anları sosyal medya Twitter hesabından gören Levent, “Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı” diyerek pişmanlığını dile getirdi. Haluk Levent, 17 Ağustos 1999 depreminde Gölcük’teki depremzedelere çadır dağıtırken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yeniden gündeme gelmesinin ardından bir itirafta bulundu.

O dönem yardım konusunda tecrübesiz olduğunu belirten ünlü şarkıcı, “Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı, pişmanım. Ağustos ayı olduğu için on binlerce büyük boy yazlık çadır yaptırmıştık. Kurduğumuz çadır kentler 20 gün sonra yağmurla soğukla tuz buz olmuştu. Keşke konteyner alsaydık. Tecrübesizdik” ifadelerini kullandı. Yıllar içinde AHBAP derneğiyle binlerce yadımda bulunan Levent, son olarak Ege ve Akdeniz bölgelerinde çıkan yangınlarda bölge halkına destek olmuştu.

BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR!

6 yıldır AHBAP derneğinde başkanlık yapan Haluk Levent, görevini bırakacağını duyurmuştu. Gelecek yılın 26 Kasım tarihinden itibaren yurt dışına yerleşeceğini açıklayan ünlü şarkıcı, AHBAP’taki görevini ise başkasına devredeceğini açıklamıştı. Levent, müzik yapmak ve kendine zaman ayırmak istediğini söylemişti; “Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. Ahbap üyeliğim devam edecek. Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana :)” 

Haluk Levent’in bu açıklamasının ardından birçok sosyal medya kullanıcısı Twitter’da Haluk Levent’in görevi bırakmamasını istemişti. Bakalım Haluk Levent bu isteklere nasıl yanıt verecek?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu