GündemMagazin

Adı Kadir Doğulu İle Yasak Aşk İddialarına Karışan Serra Arıtürk’ten Büyük Gönderme: Herkesi Düşündürdü!

Serra Arıtürk, son zamanlar magazin gündemini en çok sarsan isimlerden biri oldu. Genç oyuncu, şimdilerde Kadir Doğulu ile başrollerinde yer aldığı Aşkın Tarifi adlı diziyle ekranlara gelirken bazı görüntüler kafaları karıştırmıştı. Genç oyuncu genel olarak hakkında çıkan haberlerde sessizliğini korusa da bazı durumlarda suskun kalmıyor. Ülkemizdeki yangın felaketine dikkat çeken Serra Arıtürk, Instagram hesabından paylaştığı hikaye ile takipçilerini düşündürdü.

Yasak Aşk İddiası

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serra Arıtürk (@sariiturk)’in paylaştığı bir gönderi

Yaz aylarının olmazsa olmazı yaz dizileri, ekranlarda yer almaya son hızıyla devam ediyor. Bu dizilerden birisi de Aşkın Tarifi adlı dizi. Başrollerinde Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu’nun bulunduğu dizi, şimdilerde oldukça seviliyor. Serra Arıtürk, ekranlarda yeni bir yüz olsa da şimdiden oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Aynı zamanda şarkıcı da olan Serra Arıtürk, sempatik tavırlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serra Arıtürk (@sariiturk)’in paylaştığı bir gönderi

Her iki oyuncu da birlikte oldukça keyifli zamanlar geçiriyor fakat bundan birkaç hafta önce ortaya atılan görüntüler kafa karıştırıcıydı. Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu birbirleriyle oldukça yakın oldukları bir videoyu paylaştıklarında ortaya yasak aşk iddiaları atılmıştı. Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu, bu durumu yalanlamıştı. Sonrasında her iki taraf da araya mesafe koymuş ve bir daha o şekilde yakın görülmemişlerdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serra Arıtürk (@sariiturk)’in paylaştığı bir gönderi

Şimdilerde kariyer basamaklarını bir bir çıkan Serra Arıtürk, aşk hayatıyla ilgili açıklamalar yapmaktan kaçınıyor fakat açıklama yapılması gereken farklı konular bularak fikirlerini beyan ediyor. Bunlardan birisi de şu zamanlarda ülkemizin içerisinde bulunduğu zorlu şartlar. Bu durumla ilgili bir paylaşımda bulunan güzel oyuncu kafaları karıştırdı.

Atatürk Göndermesi

Serra Arıtürk

Ulu önderimiz Atatürk zamanında yaşanan ve Atatürk’ün doğa sevgisini kanıtlayan bu olayı paylaşan Serra Arıtürk, şimdilerde doğanın içinde bulunduğu zorlu durumu göz önüne alarak hepimizi düşündürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu