Dizi Haberleri

Ada Masalı oyuncusu Alp Navruz’dan Ayça Ayşin Turan itirafı geldi

Yaz dizisi olan Ada Masalı dizisi çok sevilirken başrol oyuncusu Alp Navruz'dan yeni bir itiraf geldi.

Yaz dizisi olarak başlayan Ada Masalı dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Yapılan değerlendirmelerde sezonun en başarılı projelerinden birisi olması bekleniyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi ilk bölümünden bu yana yüksek reytingleri ile dikkat çekiyor. Dizinin tekrar bölümleri yayınlanırken de reytinglerde oldukça başarılı olduğu ifade ediliyor.

Dizinin çekimleri bu süreçte Seferihisar’da yapılıyor. Ancak dizinin çekildiği bölge dizide bir ada görüntüsü veriliyor. Renkli evleri, mavi denizi ve doğal güzellikleri ile izleyicinin şimdiden gönlünü kazandığı belirlendi.

Dizi Oyuncularının Uyumu Çok Sevildi

Dizinin kısa süre içerisinde bu kadar ilgi görmesinin asıl nedeni ise başrol oyuncuları olan Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan arasında görülen uyum olarak ifade ediliyor. Dizide Haziran ve Poyraz karakterlerine hayat veren ikili televizyon ekranlarında birbirlerine en çok yakışan çiftler arasında yer aldı.

Başrol oyuncusu Alp Navruz tüm sahnelerin neredeyse birlikte çekildiği Ayça Ayşin Turan hakkında bir itirafta bulundu. Navruz ‘Ayça ile çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren uyumumuz çok tuttu. Birlikte çalışırken çok keyif alıyorum’ ifadelerini kullandı. Dizide ikilinin uyumunu çok beğenen izleyici dizinin konusunu ve çekimleri de beğenince her hafta yeni bölümler yolun çok başında olmasına rağmen buyük bir heyecanla beklenmeye başladı. Dizinin bir yaz dizisine göre beklentilerin çok daha üzerinde olduğu ve yeni sezonda da devam etmesinin beklendiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu