GündemMagazin

Ada Masalı’nın Haziran’ı Ayça Ayşin Turan’dan Mayo Şov: Kameralara Verdiği Pozlarla Yürekleri Hoplattı!

Ayça Ayşin Turan, son zamanların en beğenilen yüzlerinden biri. Güzel oyuncu şu sıralarda Ada Masalı adlı dizide Alp Navruz ile birlikte başrolü paylaşıyor. Yaz ayların olmazsa olmazı yaz dizilerinden biri olan Ada Masalı, çok kısa bir süredir ekranlarda olmasına rağmen şimdiden oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip ve çok seviliyor. Durum böyle olunca dizinin başrolleri Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz da büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Aralarında aşk iddiaları çıkan ikili kameralara sık sık poz veriyor. Son olarak Ayça Ayşin Turan’ın gerçekleştirdiği mayolu çekim, yürekleri hoplatan cinsten. Güzel oyuncu muhteşem fiziği ile tam puan aldı.

Dizi Aşkı Gerçeğe Mi Döndü?

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz, Ada Masalı adlı dizide bir araya geldikleri andan itibaren birbirleriyle çok yakıştırıldı. Birlikte oldukça keyifli zamanlar geçiren ikilinin arasında aşk olup olmadığı ise merak konusu. Şimdiye kadar her iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmedi fakat iddialara göre bu iki genç isim birbirleriyle mutlu bir beraberlik yaşıyorlar. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu iki yetenekli oyuncu ile ilgili daha ne gibi haberler alacağız. Ayça Ayşin Turan oldukça güzel bir oyuncu ve Alp Navruz da oldukça yakışıklı bir isim. Aşk iddiaları gayet yerinde bir haber olmuş bizce.

Verdiği Pozlarla Olay Oldu

Ayça Ayşin Turan, güzelliği kadar fit vücuduyla da kendine hayran bıraktırmayı başarıyor. Uzun süredir ekranlarda olan yetenekli oyuncu, duru bir güzelliğe sahip. Verdiği pozlarla görenleri kendine hayran bıraktırmayı başaran Ayça Ayşin Turan, mayolu pozlarıyla yaza damga vurmuşa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu