Dizi Haberleri

Ada Masalı Dizisinde Dikkat Çeken Detay! İzleyiciler Dizi İçin Heyecanlandı

Ada Masalı dizisi ilk bölümüne az kaldı. İzleyiciler Ada Masalı'ndaki görüntüyü görünce şok oldular. Star TV dizisinde kimler oynuyor?

Star TV’de yayın hayatına başlayacak Ada Masalı dizisi, tanıtım videoları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yakın zamanda ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Ancak diziyi izleyenler senaryonun nasıl şekilleneceğini de merak ediyor. Oyuncu kadrosunun etkili isimlerden oluşması herkesi sevindirdi. Star TV, uzun zamandır reytingi yüksek bir dizi ile anlaşmamıştı. Bu yüzden Ada Masalı’nın başarılı olması her şeyden önemli.

Ada Masalı Ne Zaman Başlıyor?

Ada Masalı dizisinin ilk bölümü 15 Haziran Salı akşamı yayınlanacak. Böylelikle diziyle ilgili daha fazla bilgi edineceğiz. Ancak izleyicilerin dikkatini çeken bir nokta vardı. Afişe bakıldığında dizinin şimdiden reyting rekorları kıracağı anlaşılıyor. Dizide öyle isimler oynuyor ki şimdiden birinciliğe aday olduğunu söyleyebiliriz.

Ada Masalı Oyuncuları

Dizinin başrollerinde  Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz oynamakta. Ayrıca diğer oyuncular da farkını ortaya koyacak. Oyuncu kadrosunda yer alan İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener de dizide oynayacak. Bir yandan da başarılı yönetmen Ali Bilgin’in kalitesini konuşturacağı düşünülüyor. Şimdiden sosyal medyada trend olan dizinin önümüzdeki haftalarda ne tür bir etki yaratacağını görmüş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu