Dizi Haberleri

Ada Masalı Dizisi Yayın Formatı Değişiyor! Star TV Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Ada Masalı dizisinin yayın tarihinde bir değişiklik olabilir. Star TV'nin aldığı kararla beraber dizi ne zaman ekrana gelecek?

Ada Masalı, ekrana geldiği günden bu yana sevilerek izleniyor. Dizinin reytinglerinin artması için büyük bir çaba sarf edilmekte. Gerek dizi ve gerekse kanalın bu konuda emeği çok fazla. Ancak diziyle ilgili alınan kararlar kimi zaman şaşırtıcı olabiliyor. Son alınan karara göre ise Ada Masalı dizisinin yayın tarihini ilgilendirecek. Dizinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Star TV’nin aldığı karara göre Ada Masalının yayınlanacağı gün…

Ada Masalı Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihiyle ilgili bir değişiklik olmayacak. Yine aynı gün yayınlanacak. Yeni bölüm konusunda herhangi bir değişim olmaması izleyicileri sevindirdi. Ancak söz konusu değişim tekrar bölümlerinin ortaya çıkmasıyla gerçekleşiyor. Buna göre, Ada Masalı’nın tekrar bölümleri ekrana gelecek. Haftanın belirli günlerinde gösterilebileceği gibi izleyici kitlesinin artması hedeflenecek. Dizinin pek çok kişiye hitap edebileceği bilindiğinden böyle bir yol izleniyor.

Star TV Reyting Kaybetmek İstemiyor!

Star TV’nin Ada Masalı’nın tekrar bölümlerini koymasındaki asıl amacın reytingleri zirveye çıkarmak olduğu bilinmekte. Pek çok dizi final yaptı ve ekrana veda etti. Star TV artık yüksek reytingli dizilerle yoluna devam etmek istiyor. Reklam stratejisinde bir değişiklik yapacağı açıklandı. Bakalım tekrar bölümlerinin yayınlanması Ada Masalı’nın işine yarayacak mı göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu