Magazin

Acun Ortada Kaldı Nispet Savaşları Devam Ediyor: Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya’nın Savaşı Sürüyor!

Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya arasındaki nispet savaşları bir türlü bitmiyor. Birbirleriyle neredeyse ikiz gibi benzeyen bu iki isim, sadece tip olarak değil yaptıkları ve yaşadıklarıyla da birbirlerini andırıyor. Şeyma Subaşı’nın son yaptığı şey ise ”Yok artık!” dedirten cinsten. İkilinin birbirlerini takip ettiği her hallerinden belli oluyor.

Şeyma Subaşı Hangi Biriyle Uğraşsın!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Mısırlı sevgilisinin dolandırıcı olduğuna mı yansın, tüm Türkiye’nin kendisini linç ettiğine mi? Şeyma Subaşı gündemden hiçbir zaman düşmezken ne geçmişi ne de bugünü yakasını bırakmıyor ünlü güzelin. Yaptığı her hareket, gittiği her yer, konuştuğu her insan olay oluyor. En son porno yıldızı arkadaşını konuşurken daha onun etkisini atlatamadan bir anda çıplak pozuna şaşakalmıştık. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de eski kocasının yeni aşkıyla bitmeyen kıyaslamalar var tabii. Ama kıyaslanmayacak gibi değil şimdi. Ayça Çağla Altunkaya’yı ilk gördüğümüz anda benzerliklerini fark etmiştik zaten.

Şimdilerde Acun Ilıcalı ile Mutlu Bir Aşk Yaşıyor

Ayça Çağla Altunkaya, Acun Ilıcalı ile neredeyse 1,5 senedir mutlu bir ilişki yaşıyor. Aşkları ilk duyulduğunda küçük dilimizi yuttuğumuz bu olay, uzun süre Türkiye gündemini sallamıştı. Çıkan haberlerin Acun Ilıcalı tarafından onaylanmasıyla ilişki kesinlik kazanmış, sonrasında da ikili bolca fotoğraf paylaşmıştı. Ayça Çağla Altunkaya’nın Acun Ilıcalı ile olan ilişkisi değil, Şeyma Subaşı ile olan benzerlikleri konuşuluyor. Saç renklerinden tutun doğum günlerine, fiziklerinden tutun konuşma şekillerine kadar pek çok yönden benzetiliyor bu iki isim. Son olarak geçtiğimiz saatlerde Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabında paylaştığı bir hikaye yine dikkatlerden kaçmadı.

Her İkisi de Boks Yaparak Stres Atıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz günlerde Ayça Çağla Altunkaya’nın boks videosu atması üzerine bugün Şeyma Subaşı’da boks yaptığı bir videoyu takipçileri ile paylaştı. Her iki isimde bu işte iyi gibi görünüyor, benzerlikleri de gözlerden kaçmıyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda daha neler göreceğiz.

Sonunda Yakayı Ele Verdi! Ebru Şahin’in Çılgın Afrika Tatiline Kiminle Gittiği Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu