Magazin

Acun Ilıcalı’ya “Hadise” Darbesi: O Ses Türkiye’nin İlk Bölümünün Reyting Sonuçları Açıklandı Acun Ilıcalı Yıkıldı!

Acun Ilıcalı’nın sevilen müzik programı O Ses Türkiye dün itibariyle yayın hayatına start verdi. Uzun yılllaaar sonra ilk kez O Ses Türkiye, güzel şarkıcı Hadise olmadan başladı. Yıllardır Hadise’nin olduğu O Ses Türkiye programına alışan seyirciler ise Hadise’nin yokluğunu oldukça yadırgadı. Hatta sosyal medyada Hadise’siz O Ses Türkiye’nin tadının çıkmadığını, eskisi gibi olmadığını söyleyen birçok kişi vardı. Sosyal medyanın bu tepkisi, reytinglere de yansıdı. Dün 2 yılın ardından ilk kez yayın hayatına başlayan O Ses Türkiye, reyting sıralamasında ilk beşin içine kendine zar zor yer bulabildi! Günün diğer dizilerinden Gönül Dağı ve Kardeşlerim, Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye’sini ezdi geçti!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Hadise ve Ebru Gündeş arasında yaşanan gerilimin ardından, Acun Ilıcalı’nın Hadise ve Ebru Gündeş arasından kimi seçeceğini merak ediyordu. Acun Ilıcalı’nın kararı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı hatta ünlü yapımcı kararını şu sözlerle açıklayarak Hadise’nin O Ses Rap’e ve Exxen’e geçiş yaptığını söylemişti; “O Ses Türkiye’yi ikiye ayırdık. Bir de ‘O Ses Rap’ var. Hadise’de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu. O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz. Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye’ye”

Reytingler Şaşırttı!

Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinin ardından Hadise’nin ekipten ayrılmış olduğu da kesinleşmişti ancak seyirciler ve sosyal medya kullanıcıları Hadise’siz O Ses Türkiye’nin eskisi gibi olmayacağı konusunda ısrarcıydı. Dün geceki reyting sonuçları da sosyal medya kullanıcılarının bu sözlerini destekler nitelikte oldu. Dün akşam ilk kez yayın hayatına başlayan O Ses Türkiye, reyting sıralamasında ilk beşin içine kendine zar zor yer bulabildi. Günün diğer dizilerinden Gönül Dağı ve Kardeşlerim, Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye’sini ezdi geçti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu