TV Programları

Acun Ilıcalı’nın Sürprizimiz Var Programı İlk Bölümü ile Exxen’de!

Acun Ilıcalı’nın dijital video platformu Exxen, yeni programı Sürprimiz Var ile izleyicileri heyecanlandırdı. Büyük ses getiren program, insanları hayallerine kavuşturacak ilginç bir formatla seyirci karşısına çıktı. İşte detaylar…

1 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen platformu Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından kuruldu. İçinde birbirinden ilgi çekici belgesel, dizi, film ve program barındıran Exxen’de bugün merakla beklenen bir içerik nihayet yayına girdi. Ilıcalı’nın Alp Kırşan ve Esra Eron ile birlikte hazırladığı Sürprizimiz Var programı herkesi mutlu etmek için yola çıktı.

Sürprizimiz Var 1. bölümü ile izlemek isteyenler için bugün Exxen’e gelirken, haftalık olarak yayınlanacak içeriğin konusu da nihayet açıklığa kavuştu. Hayalleri olan insanların başvuru yaptıkları içerik, Acun Ilıcalı’nın ekibi tarafından seçilerek duygu verici bir konseptle ekranlara geliyor. İçeriği hemen seyretmek için siz de 9,99 TL‘den başlayan abonelik fiyatlarıyla Exxen uygulamasına kayıt olabilirsiniz. İzleyeceğiniz tüm içerikler ilk hafta boyunca ücretsiz olacaktır. Dilediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz!

Sürprizimiz Var Programına Nasıl Başvurulur?

Sürprizimiz Var’ın yeni bölümleri için başvuru yapmak ve programa katılmak istiyorsanız siz de hemen Acun Medya’nın bu proje için hazırlanmış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Şu bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz katılım başvurusunda, size verilen formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca COVID-19 nedeniyle fiziksel ön görüşmeler kaldırıldığı için bir de video eklemeniz isteniyor. Yarışmaya uygun görüldüğünüz takdirde ekip size telefonla ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu