Magazin

Acun Ilıcalı’nın Masterchef’inde Kurgu İddiası! Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın Seçtikleri Yarışmacılar…

Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Eğlenceli anlar, komiklikler, şakalar derken çoktan Masterchef’in 15. bölümü ekranlara geldi bile. Yayınlanmaya başladığı andan beri elemelerin devam ettiği Masterchef’te dün ekrana gelen bölümde Tunahan isimli genç bir yarışmacı yer alıyordu. Elemelerin ilk ayağında şefleri gülmekten kırıp geçiren Tunahan’ın eğlenceli ve saf tavırları birçok seyirciyi güldürdü. Dün akşam ise 3’lü elemelerde Tunahan’ın genç yaşına ve saflığına rağmen turu geçmesi herkesin kafasında soru işareti oluşturdu!

Masterchef

Torpil İddiası Ortalığı Karıştırdı!

Sosyal medyada özellikle de Ekşi Sözlük’te yer alan ifadelere göre Tunahan’ın seçilmesi için Masterchef jürileri tarafından kurgu yapılmış! Geçtiğimiz sezonlarda da sık sık Masterchef yarışmasında torpil, adam kayırma ya da kurgunun yapıldığı ileri sürülüyordu. Aslında bu iddia sadece Masterchef’e de özel değil. TV8’de yer alan tüm Acun Ilıcalı yarışmalarında sık sık “torpil” kelimesinin duyuyoruz. Sıkı TV8 izleyicilerinin gözünden kaçmayan bazı detaylar Acun Ilıcalı ve ekibinin torpil yaptığı iddialarını da beraberinde getiriyor.

Tabii bunların hepsi iddiadan ibaret, Acun Ilıcalı ya da Acun Medya ekibinden herhangi bir açıklama gelmiş değil. Tunahan için kurgu uygulandığı iddiasına da şu ana kadar yanıt gelmedi. Ancak bu durum Masterchef izleyicilerini ikiye bölmüş durumda. Bazı izleyiciler Tunahan’ın turu geçmeyi hak ettiğini düşünse de bazı izleyiciler Tunahan’ın turu geçmesi için diğer yarışmacıların bilerek kötü yemekler ortaya koyduğunu iddia etmeye devam ediyor.

Yeni Bölüm Bu Akşam!

Ekşi Sözlük’te oldukça tartışılan bu konu hakkında herkes farklı fikirler ve teoriler üretse de; Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışması hızını kesmeden devam ediyor. Bakalım ilk 16 içine hangi yarışmacılar kalabilecek? Heyecan dolu Masterchef bu akşam 20.00’da yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam edecek. Heyecanla bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu