Magazin

Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Şeyma Subaşı Meedo’nun Hasretine Daha Fazla Dayanamayınca Soluğu Bakın Nerede Aldı?

Instagram’ın sevilen ve en çok konuşulan isimlerinden olan Şeyma Subaşı, Meedo ile aşkına tam gaz devam ediyor. Meedo’nun işleri yüzünden sevgilisinden ayrı düşen Şeyma Subaşı’na İstanbul dar gelince soluğu New York’ta aldı! Türkiye’den ayrılmadan önce Youtube’a geri döneceğinin sinyallerini veren güzel fenomen, acaba New York’a Youtube kanalı için mi gitti? Yoksa sevgilisi Meedo için mi?

Çiftimiz Ayrı Düştü!

Bildiğiniz gibi Meedo, Şeyma Subaşı’ya çok aşık çok çok aşık! 190 bin takipçili Instagram hesabı olan Meedo, bu hesaptan sadece Şeyma’yı takip ediyor. Hatta son olarak sevgilisine aşk dolu sözlerle seslenen Meedo, herkesin hayalindeki erkek arkadaş!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

TheMeedo (@themeedo)’in paylaştığı bir gönderi

“Sana aşk hakkında bir şey söyleyeyim. Size aşkın sırrını bildiğini veya bulduğunu söylemeye çalışan herkes size yalan söylemiş olur. Her insan ve her aşk farklıdır. Size sadece deneyimlerimi ve aşkımı anlatabilirim. Seni tamamlamak için diğer yarım olduğunu bulmakla ilgili değil. Kendini tamamlamalısın. Birlikte bir takım olduğunuz, ortak olduğunuz, birbirinizi tamamladığınız başka bir eksiksiz insan bulmaktır. Onlardan bir şeyler öğrenecek kadar rahat olmalısın ve onlar da senden öğrenecek kadar rahat olmalı. Seni bulduğum için yeterince şanslıyım aşkım. Seninle dünyayı yeni bir şekilde deneyimlemeliyim. Bana birini sevmek için önce kendini sevmekle başlaman gerektiğini düşündün. Bugün, yarın ve sonsuza dek birlikte deneyimler ve sevgi dolu bir ömre Şeyma! Seni seviyorum…”

Türkiye’den Sonra Amerika’da!

Meedo ile bir küs bir barışık ilişki sürdüren güzelimiz, uzun zaman sonra Meedo’dan ayrılınca İstanbul dar gelmeye başladı. Melisa’nın okula başladığının haberini veren Şeyma, Melisa’yı babasına emanet ettikten sonra partilemeye son hız devam ediyor. New York’ta arkadaşlarıyla gününü gün etmeye devam eden Şeyma’nın yanında Meedo’yu da göremiyoruz. Acaba Şeyma New York’a farklı bir proje için mi gitti? Yakında öğreniriz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu