Magazin

Acun Ilıcalı’nın Dillere Destan Misafirperverliği! Teknesi Bir An Olsun Boş Kalmıyor Şimdi de Misafirleri Bakın Kim?

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı her röportajında evinin kalabalık olmasından keyif aldığını dile getirmekten çekinmiyor. Misafirleri, kalabalığı ve insanları çok sevdiğini dile getiren Acun Ilıcalı bugünlerde teknesiyle güzel bir tatil yapıyor ancak yalnız ya da sadece yakın arkadaşlarıyla değil! İlk olarak Survivor yarışmacılarını teknesinde ve evinde birkaç gün misafir eden ünlü televizyoncu, daha sonrasında da kızlarını ve diğer arkadaşlarını teknesinde ağırladı.

Şeyma Subaşı’nın eniştesi, ablası ve kızları Duru’da Acun Ilıcalı’nın teknesindeydi. Kardeşiyle eniştesi ayrılmış olsa bile; Kübra Açıl, Acun Ilıcalı ve sevgilisi Çağla ile görüşmeyi oldukça seviyor. Hatta kardeşinden daha çok Acun Ilıcalı’yı görüyor desek çok da yanlış olmaz! Bu yıl içinde Şeyma Subaşı, ablasını ve yeğenlerini sadece 2 kere görebildi. Türkiye yerine Meedo’yla birlikte dünya kazan bizimkiler kepçe misali gezmeye devam eden Şeyma, önceki haftalarda Bodrum ve İstanbul’daydı. Sonrasında da Meedo’nun memleketi Mısır’a geçiş yaptılar.

Acun Ilıcalı’nın Misafirperverliği!

Sık sık arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli partiler düzenleyen ve misafir ağırlayan kişinin Şeyma Subaşı olduğunu düşünüyorduk ancak Acun Ilıcalı’nın misafir sevgisi, Şeyma Subaşı’dan farklı değilmiş! Geçtiğimiz haftalarda Hürriyet’ten Orkun Ün’e röportaj veren Acun Ilıcalı Alaçatı’daki evinde misafir ağırlamak için 11 oda yaptırdığını anlatmıştı; “Bu evde yeni bir düzenleme yaptım. Kullanılmayan alanlara üç yeni misafir odası yaptırdım. 11 odalı oldu artık. Hayatta en mutlu olduğum şey dostlarımın evimde olması. Rahmetli anne ve babamla yaşadığım günlerde de misafirlerimiz günlerce evimizde ağırlanırdı. Herhalde oradan içimde kaldı.”

Yeni evindeki düzenlemelerini bitiren Acun Ilıcalı, Alaçatı’da bool booool misafir ağırlıyor. Geçtiğimiz günlerde hem evinde hem de teknesinde Survivor yarışmacılarını ağırlayan Acun llıcalı, şimdi de kızlarını ve diğer dostlarını ağırlamaya başladı. Anlaşılan Acun Ilıcalı’nın ne evi ne de teknesi asla boş kalmayacak!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu