GündemMagazin

Acun Ilıcalı’dan Eski Eşi Şeyma Subaşı’na Melisa Çalımı: Kızını Yanına Aldı ve Bakın Ne Yaptı!

Acun Ilıcalı, hem aşk hayatıyla hem iş hayatıyla gündemden düşmeyen bir isim. Yaptığı tüm hareketleri magazine bomba gibi düşen ünlü televizyoncunun evlatlarını ne kadar sevdiği herkes tarafından biliniyor. En küçük kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı şu anda kızından uzak tatil yapıyor olsa da Acun Ilıcalı, Melisa’yı bir an bile yanından ayırmıyor. Aile hayatına oldukça önem veren Acun Ilıcalı, hem kız arkadaşını hem de kızlarını mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Şimdilerde Mutlu Bir İlişki Yaşıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Acun Ilıcalı (@acunilicali)’in paylaştığı bir gönderi

Ayça Çağla Altunkaya ile neredeyse 2  yıldır mutlu bir beraberlik sürdüren Acun Ilıcalı, aradığı huzurlu ilişkiyi bulduğunu her fırsatta dile getiriyor. Ünlü televizyoncunun kız arkadaşı ile aralarındaki yaş farkı magazin gündemini meşgul etse de ne Acun Ilıcalı ne de Ayça Çağla Altunkaya bu durumu umursamıyor. Kendini 25 yaşında gibi hissettiğini dile getiren Acun Ilıcalı, kız arkadaşının oldukça olgun bir karaktere sahip olduğunu ve bu nedenle gayet iyi anlaştıklarını vurguluyor. Acun Ilıcalı bu kadar mutlu bir beraberlik sürdürürken, kızlarıyla da bir o kadar keyifli vakitler geçiriyor. Ünlü televizyoncunun kızları için yaptıkları dillerden düşmüyor.

Sihirli Annem Dizisini Yeniden Ekranlara Getirmişti

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Acun Ilıcalı (@acunilicali)’in paylaştığı bir gönderi

Acun Ilıcalı yaptığı bir röportajda, küçük kızı Melisa’nın Sihirli Annem dizisini çok sevdiğini ve bu nedenle kendi dizi platformu Exxen’de Sihirli Annem dizisini yeniden ekranlara getireceğini dile getirmişti. Bu açıklamalar, magazin gündeminde oldukça büyük ses getirmişti. Melisa’nın mutluluğunu düşünen babası kısa bir süre içinde Sihirli Annem dizisinin hazırlıklarına başlamıştı. Şimdilerde annesinden uzakta olan Melisa Ilıcalı, bu durumun üzüntüsünü yaşamasın diye Acun Ilıcalı elinden geleni yapıyor. Geçtiğimiz saatlerde Instagram hikayesinde kızıyla geçirdiği keyifli anları paylaşan ünlü televizyoncu ”Yok Artık!” dedirtti.

Melisa ile Helikopter Gezisi

 

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı, ilk olarak denizin üzerinden bu görüntüyü paylaşınca yanındaki isim merak edilmişti. Ünlü televizyoncu bir sonraki hikayesinde yanındaki kişiyi de paylaştı.

Acun Ilıcalı

Kızı Melisa ile  bu fotoğrafını paylaşan Acun Ilıcalı’nın mutluluğu gözlerden kaçmadı. Baba kız vakit geçiren ikili, deniz üzerinde güzel bir geziye çıktı.

Alişan’ın Kardeşinin Ölümüne Tepkisi Tartışma Yaratmıştı! Seda Sayan’dan Flaş Konser İtirafı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu