Magazin

Acun Ilıcalı Nafakayı Kesince Yüzü Gülmeye Başladı: Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın Zaferi!

Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışması bu yıl da büyük bir heyecanla başladı. Survivor’ın ardından yeni sezonda bomba gibi başlayan yarışma, bu yılın yaz dizilerine de göz açtırmıyor! Büyük bir hevesle başlayan yaz dizilerini ezip geçen Masterchef, dün akşam bayram arasından sonra ekranlara döndü. Seyircilerden tam not alan Masterchef, dün akşam tüm kategorilerde reyting sıralamasını darma duman etmeyi başardı!

Acun Ilıcalı iddia

Masterchef’in Başarısı Herkesin Dilinde!

TV8’in sevilen yarışması Masterchef hem yaz mevsimini hem de sohbahar mevsimini parselleyecek gibi duruyor! 20 bölümdür elemelerin devam ettiği Masterchef’te henüz asıl yarışmaya geçmiş değiliz. İlk elemelerde yakından tanıdığımız ve bizi kendilerine hayran bırakan yarışmacılar üçlü düellolarda birer birer marifetlerini göstermeye devam ediyor. Bu üçlü düellolar sayesinde yarışmacıların gerçekten profesyonel olup olmadıklarını da anlama şansına sahip oluyoruz!

Masterchef

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliğini ve sunuculuğunu yaptığı Masterchef yarışması Acun Ilıcalı’nın en sevdiği programlardan biri. Normalde Survivor, Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye yarışmalarında sık sık Acun Ilıcalı’yı görmeye çok alışığız ancak Masterchef yarışmasında işi ustalara devreden Acun Ilıcalı; programın içine dahil olmuyor. Survivor’da istediği reytingleri alamayan Acun Ilıcalı’nın yüzünü Masterchef güldürüyor.

Reytinglerde Yüz Güldürüyor!

Hürriyet’ten Orkun Ün’e konuşan Acun Ilıcalı Masterchef jürileri hakkında şu sözleri söylemişti; “Masterchef daha önce Türkiye’de denendi, tutmadı. Başka yemek programları denendi, tutmadı. Biz bence çok doğru üç şef bulduk. Bu kadar zirvede olan üç ismin bizim programımızda yer almaları beni çok mutlu ediyor. Masterchef’in sihri üç şefimiz.” Aynı röportajda Şeyma Subaşı’ya artık nafaka vermediğini itiraf eden Acun Ilıcalı, nafakayı kestikten sonra yüzü gülmeye başladı. Survivor’da düşük reytingler yüzünden istediğini bulamayan ünlü yapımcı, Masterchef yarışmasıyla dün akşam reytingleri alt üst etmeyi başardı. Tüm kategorilerde birinciliği göğüsleyen Masterchef’in önü çok açık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu