Magazin

Acun Ilıcalı-Erkan Petekkaya Gerginliğinde Son Perde! Erkan Petekkaya Muhabirlere Öyle Bir Şey Söyledi ki…

Geçtiğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşen Erkan Petekkaya-Acun Ilıcalı gerginliğinde yeni bir gelişme yaşandı. Dün akşam Acun Ilıcalı sorulunca çok sinirlenen Erkan Petekkaya’nın tepkisi görenleri şaşırttı!

Son dönemde, magazin gündemine bomba gibi düşen olaylardan en dikkat çekeni Erkan Petekkaya ve Acun Ilıcalı arasında yaşanan gerginlikti. Yıllardır alkol problemiyle cebelleştiği söylenen Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan bir yarışmayı görünce çıldırdı ve ağza alınmaz laflar etti! TV8’de yayınlanan NR1 Müzik Ödülleri’nde, Kerimcan Durmaz da olay yaratan “Peşimde” klibiyle ödül aldı. Ama Erkan Petekkaya bu ödülü hazmedemedi!

Ağzına Geleni Söyledi

Uçaktaki skandal görüntüleri nedeniyle Kerimcan Durmaz’ın ödül almasını skandal olarak gören Erkan Petekkaya, “Bu kişi cinsel organını sizin gözünüze soktu. Sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilerdiniz. Ayrıca, herkesin tercihi kendine” diyerek kafasının fena halde karıştığını gösterdi. Ama asıl tehlikeli sözleri bundan sonra geldi: “Acun Bey yuh size. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi yuh…

Takipçileri, Erkan Petekkaya’ya hakaret ettiği kişinin kanalında başrol oynadığını hatırlatmış olmalı ki, ünlü oyuncudan daha da garip bir tepki geldi. Paylaşımını silmeyeceğini söyleyen ünlü oyuncu, “Hiç kimse cinsel organını THY (Türk Hava Yolları) masasına koyamaz. Yok öyle bir şey yok. Herkesin hayatı, kendine saygımız var. Ama örnek olunamaz. Mümkün değil. Değil” diyerek iyice çıldırdı. Ama aklı başına gelince takipçilerine hak vermiş olmalı ki, bütün paylaşımlarını sildi!

Diziden Hemen Ayrıldı

Erkan Petekkaya ertesi gün üslubu için özür dilese de sözlerinin arkasında durduğunu söyledi. Acun Ilıcalı ise sunucusu olduğu “Survivor”da, “Bizde dizi yapan adam bana küfretti” diyerek sosyal medyaya aldırmadığını söyledi. Ama bu sözlerin hemen ardından Erkan Petekkaya’nın “Kırmızı Oda”dan ayrılması, Acun Ilıcalı’nın devreye girdiği söylentilerine yol açtı. Erkan Petekkaya’nın dün akşam sorulan sorulara verdiği tepkiye bakarsak, bu iddia doğrulandı diyebiliriz!

Muhabirleri Tehdit Etti

Erkan Petekkaya, muhabirlerin Acun Ilıcalı’yla yaşanan gerginliği sorması üzerine çok sinirlendi. Epey bozulmuş bir yüz ifadesiyle, “O mikrofonu alırsam ne yaparım biliyor musun? Ayıptır, burada olacak iş mi ya? Hem de çekiyorsun” diyen ünlü oyuncu, üslup sorununun artarak devam ettiğini göstermiş oldu!

Ratinglerde Çuvallayıp Aşkta Kazandılar! Ada Masalı’nda Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un Ardından Bir Aşk Daha

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu