Magazin

Acun Ilıcalı Bükemediği Eli Öptü: Davalık Olduğu Acun Ilıcalı’yla Anlaşma İmzalayan Zuhal Topal Çekimlere Başladı!

En son Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz programı, Zuhal Topal’la TV8 ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor! Bir dönem kanlı bıçaklı olduğu Acun Ilıcalı’yla anlaşma imzalayan Zuhal Topal, şimdilerde yeni sezonu için hazırlıklarına devam ediyor. Bakalım ilk bölüm ne zaman ekranlara gelecek?

Acun Ilıcalı’yla Gerginlik Yaşamıştı!

Fox TV’de son birkaç sezondur “Zuhal Topal’la Sofrada” programı büyük bir başarı ile yoluna devam ediyordu. Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği programda gelin ve kayınvalideler birlikte yarışıyor, gelinler yemek yaparken kayınvalideler ise puanlama yapıyordu ancak sezon finalinin ardından yeni sezon için Fox TV ile bir türlü anlaşma sağlayamayan Zuhal Topal, kanaldan daha yüksek maaş isteyince ortalık karıştı. Zuhal Topal’ın istediği maaşı Fox TV’nin kabul etmemesi üzerine karşılıklı olarak anlaşmalarını feshettiler. Bu olayın ardından da Zuhal Topal kendisine yeni bir kanal arayışına girdi.

Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı, Zuhal Topal’ın “Yemekteyiz” programının konseptini çalmakla suçlamış ve dava açmıştı. Hatta bununla yetinmeyip, bir de kanalında Zuhal Topal’ın programı ile Yemekteyiz’i kıyaslamış ve “çalıntı” olduğunu iddia etmişti. Zuhal Topal tarafından da açıklamalar gelmiş ve ortalık arap saçına dönmüştü! Davanın sonucu ne oldu bilemiyoruz ancak Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal çoktan barıştı!

Yeni Sezon İçin Çekimler Başladı!

Son olarak Seda Sayan’dan seyrettiğimiz Yemekteyiz programı, bu sene ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Hem de Zuhal Topal’ın sunuculuğuyla! Uzun yıllardır ekranlarda farklı programlar sunmaya başlayan Zuhal Topal, gündüz kuşağının sevilen simaları arasında yer alıyor. İlk olarak evlilik programı sunan Zuhal Topal, evlilik programları yasaklanınca gelin ve kayınvalidelerin beraber yarıştığı “Zuha Topal’la Sofrada” programıyla karşımıza gelmeye başladı.

Fox TV’le yeni sezon için anlaşamayan Zuhal Topal’ın bir sonraki durağı ise TV8 ve Yemekteyiz oldu. Yeni sezon çekimlerine başlayan Zuhal Topal, çekimlerden fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu