Magazin

Acun iddiaya girdi. Kaybederse otomobil alacak!

Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden Reynmen ve Berkcan Güven ile canlı yayın gerçekleştirdi. Fenomen ikili ile Acun Ilıcalı arasında bir iddialaşma yaşandı. Fenomen ikilinin, Acun’un yeni açacağını duyurduğu dijital platform EXXEN‘de hazırlayacakları bir projede, programın en çok izlenen olması şartıyla hem Reymen’e (Bentley) hem de Bercan Güven’e (Nissan GT-R)istedikleri iki arabayı alacağını Acun kendisi duyuruldu.

Acun ılıcalı Reynmen ve Berkcan Güven iddialaşması

Acun ve Reynmen ve Berkcan Güven ikilisi ne için iddiaya girdiler?

Reynmen ve Berkcan Güven ikilisi iddiayı kaybeder ve proje en çok izlenen olmazsa iddiayı Acun kazanmış olacak ve bu sefer ikili Acuna istediği bir arabayı almak zorunda kalacak. Acun kazanırsa arabayı hayır işinde kullanacağını ve sakin bir araba olmasını istedi. Gerçi Acun konuşmasında, Ferrari Tributo istedi ama ikilinin kazanması halinde çocukları üzmemek için onun yerine yine sakin bir araba almaları konusunda karar kılabilir diye düşünüyoruz.

Acun Ilıcalı iddia

Acun, iddiayı kazanırsa çok pahalı bir otomobil istemediğini ama kaybederse de karşı tarafa istedikleri otomobili alacağının sözünü verdi. Böylece abiliğini göstermiş oldu.

Hem Acun ılıcalı’nın yeni projesi hem de bu iddialaşmanın nasıl sonuçlanacağını artık bekleyip göreceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=SGe4CNmOzdE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu