Magazin

Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Cem Belevi’yle Aşk Yaşayan İrem Derici Sonunda Sessizliğini Bozdu: ”Yuh Be…”

İrem Derici, Türkiye’nin en çok sevilen pop şarkıcılarından biri. Ünlü isim, hem yaptığı şarkılarla hem de olaylı açıklamalarıyla hiçbir zaman gündemden düşmüyor. Samimi tavırları bazı kesimler tarafından çok sevilirken bazı kesimler tarafından itici bulunan İrem Derici, hakkında çıkan aşk dedikodularından sonra ilk kez sessizliğini bozdu ve bakın hangi durum karşısında açtı ağzını yumdu gözünü. Bu sözlere oldukça şaşıracaksınız!

Yoğun Tempo Onu Yormaya Yetmiyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi

Pandemi sürecinde ne yazık ki konserlere ara verilmişti. Şimdi yeniden aktif olmaya başlayan eğlence hayatı, pek çok ünlünün de yüzünü güldürdü. Yüzü gülen isimlerden biri de İrem Derici oldu. Ünlü şarkıcı neredeyse her gün farklı bir şehirde konser veriyor ve sevenleriyle buluşuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi


Bu konserlerinde birbirinden cesur kıyafetler giyen İrem Derici hem güzelliğiyle hem de şarkılarıyla izleyicileri büyülüyor. Bu yoğun çalışma temposu arasında aşk hayatında da büyük gelişmeler olan İrem Derici, şu sıralar kendisi gibi müzisyen olan Cem Belevi ile aşk yaşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cem Belevi (@cembelevi)’in paylaştığı bir gönderi


Hem iş hayatında hem de aşk hayatında yüzü gülen İrem Derici, Instagram’ı da oldukça aktif kullanan ünlülerden. Güzel şarkıcı sürekli paylaşım yaparak takipçilerini sevindirse de son zamanlardaki suskun halleri gözlerden kaçmıyordu. Yaşanan bir durum karşısında tepkisini göstermek için sessizliğini bozan İrem Derici’yi bakın hangi olay bu kadar sinirlendirmiş!

Bu Sözler Çok Konuşulur!

irem derici

Magazin muhabirleriyle arasının çok iyi olduğunu bildiğimiz İrem Derici, muhabirlere karşı yapılan saygısızlıklar karşısında da suskun kalmadı ve tepkisini işte böyle ortaya koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu