Fragman

80’lerin Efsane Sitcom Dizisi Punky Brewster Geri Dönüyor: İşte Fragmanı

1980’li yılların sevilen sitcom dizisi Punky Brewster şimdi Peacock ekranlarında yeni bölümleri ile geri dönüyor! ABD merkezli dijital yayın platformu Peacock’tan dizi için ilk fragman gelirken, beklenen dizinin Şubat ayı sonunda yayınlanacağı öğrenildi. İşte detaylar…

Koruyucu ebeveyn tarafından büyütülen genç bir kızın eğlenceli hikayelerini anlatan Amerikan sitcom dizisi Punky Brewster ilk bölümü ile 1984 yılında yayın hayatına başlamış ve 1988 senesine kadar başarıyla devam etmişti. Toplamda dört sezon boyunca hayatta kalan yapım kahkahalarla güleceğiniz sıcacık hikayesiyle çok yakında tekrar televizyon ekranlarına geleceğini açıkladı. Hem de efsane olmuş unutulmaz oyuncularıyla beraber!

Soleil Moon Frye ve Cherie Johnson‘ın yıllar sonra yeniden aynı proje için kameralar karşısında buluşacağı kült dizi şimdi eski karakterlerini günümüze taşıyor. Elbette dizide pek çok değişiklik olacağı muhakkak. Örneğin bunlardan bir tanesi, Punky‘nin boşanması ve ancak eski eşi Travis‘e karşı halen çeşitli hisler beslemesi olarak görünüyor.

Bugün Peacock platformu tarafından yayınlanan fragman videosunda koruyucu babası Henry tarafından büyütülen genç bir kız olan Punky’nin artık yetişkinlik hikayelerini seyredeceğimiz açıkça belli oluyor. Hayatını düzene sokmak isteyen üç çocuklu bekar bir anne olarak seyredeceğimiz Punky, bu defa eski eşi ve çocuklarıyla bizleri kahkahalarla güldürmeye devam edecek.

Steve ve Jim Armogida tarafından senaryosu kaleme alınan Punky Brewster yeni bölümleri ile Soleil Moon Frye, Charie Johnson, Freddie Prinze Jr., Noah Cottrell, Oliver De Los Santos ve Lauren Lindsey Donzis gibi isimleri bir araya getirecek. Yenilenen dizi ilk bölümüyle Şubat ayı sonunda yayına girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu