Magazin

6 Kadınla Birlikte Yaşıyorum: Enis Arıkan’dan Olay Tatil Açıklaması Geldi! Meğer Tatilinin İyi Geçmemesinin Sebebi Kadınlarmış

Enis Arıkan, uzun yıllardır ekranlarda olan bir isim. Durum böyle olunca neredeyse tüm Türkiye halkı ünlü oyuncuyu tanıma fırsatı buldu. Hakkında bir çok bilgiye sahip olduğumuz Enis Arıkan, her geçen gün bizi şaşırtmaya devam ediyor. Oyuncu olmasının yanı sıra bir Instagram fenomeni olan ünlü isim, saat başı Instagram hesabından paylaşım yapmayı unutmuyor. Son olarak hesabından takipçileri ile soru cevap etkinliği düzenleyen Enis Arıkan, hakkında merak edilen soruların bir kısmına cevap verdi. Etkinlik sırasında öyle bir şey söyledi ki hepimizi oldukça şaşırttı. Siz de duyduğunuzda aynı tepkiyi vereceksiniz, eminiz!

Tatiline Son Sürat Devam Ediyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Enis Arıkan (@enisarikan)’in paylaştığı bir gönderi

Enis Arıkan, oldukça yoğun bir sezonu geride bıraktı. Ünlü oyuncu bir yandan eğlence programı sunarken bir yandan da Türkiye’yi kasıp kavuran Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri olarak karşımıza çıktı. Komedi türünde görmeye alışık olduğumuz Enis Arıkan, bir dram dizisiyle karşımıza gelince hepimiz önce bocalamış sonra oyuncunun performansını hayretler içinde izlemiştik. Şimdilerde bu yoğun dönemin yorgunluğunu üzerinden atmaya çalışan Enis Arıkan, tatiline bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Dostlarıyla ve Ailesiyle Bolca Zaman Geçiriyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Enis Arıkan (@enisarikan)’in paylaştığı bir gönderi

Enis Arıkan’ın annesiyle olan ilişkisini bilmeyenimiz yoktur. Anne oğuldan ziyade iki yakın arkadaş gibi olan ikili, birlikte oldukça eğlenceli zamanlar geçiriyor. Annesi ile vakit geçirmekten oldukça zevk alan ünlü oyuncu, bu zamanlarda evcil hayvanlarını da yanından ayırmıyor. Gittiği her yere köpeğini de götüren Enis Arıkan, Instagram hesabında evcil dostu ile olan keyifli anlarını da paylaşıyor. Sosyal medyadan neredeyse hiç çıkmayan ünlü geçtiğimiz saatlerde hayatının bilinmeyen bir yönünü daha  takipçileri ile paylaştı.

6 Kadınla Birlikte Yaşıyorum

Enis Arıkan

”Tatil nasıl gidiyor?” Sorusuna, ”Evimde 6 kadın kalıyor şu an… Yatmaya yer bulamıyorum. Onun dışında her şey iyi!” cevabını veren Enis Arıkan hem güldürdü hem düşündürdü. Evinde kalan kadınlardan sadece ikisini paylaşan yakışıklı oyuncunun birlikte yaşadığı diğer dört kadın kim tam olarak bilinmiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu