Magazin

47 Yaşındaki Pınar Altuğ Katıldığı Bir Ödül Töreninde Görenleri Kendine Hayran Bıraktı! Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

Önceki akşam ödül töreninde sunuculuk yapan Pınar Altuğ, gazetecilerin, “Kırmızı giymişsiniz, yakışmış” sözlerine yanıt verdi. Ünlü oyuncu, “Evet, kırmızı bana çok yakışıyor” şeklinde konuştu. Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, önceki akşam düzenlenen Gelin, Damat Dergisi’nin ödül töreninin sunuculuğunu yaptı. Basın mensuplarıyla sohbet eden Altuğ, “Kırmızı giymişsiniz, yakışmış.” diyen muhabirlere, “Evet, kırmızı bana çok yakışıyor.” sözleriyle yanıt verdi.

47 yaşındaki oyuncu, “İnsanlar ödül alınca mutlu oluyor, ben de böyle bir gecenin parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.” açıklamasını yaptı. Pınar Altuğ, ‘Gelin, Damat Dergisi’nin Conrad Otel’de düzenlenen ödül töreninde Burak Törün ile sunuculuğu üstlendi. Altuğ, tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Kırmızı bana çok yakışıyor” diyen oyuncu, henüz yeni bir projesi olmadığını söyleyerek, “Yeni döndüm, yeni sezona bakacağız.” dedi.

“ÇOK KALBİ ACITAN BİR ŞEY”

“Yazı yaşamak çok güzel ama zor bir yazdı, siz de biliyorsunuz.” diyen Pınar Altuğ, “Mutasyonlardan sonra virüsten dolayı endişe yaşadık. Hem de yangınlar çok kötüydü. Bir de gözünüzün önünde olunca daha da etkileniyorsunuz. Uzaktan işin ciddiyetini anlayamayabilirsiniz. Yakından şahit olmak insanın çok kalbini acıtan bir şey. İşin kötüsü; insan gücüyle pek bir şey yapılamıyor. Herkes var gücüyle çalıştı ama öyle bir kova suyla sönecek gibi değildi. Bu yüzden büyüdü yangınlar, bir tarafımız sönük kaldı.” ifadelerini kullandı. Ayrıca yeni bir proje anlaşmasının olmadığını dile getiren oyuncu, “Şehre yeni geldim, bakacağız artık.” dedi.

“İYİ Kİ…”

Öte yandan 12 Nisan 2008’de Yağmur Atacan ile nikah masasına oturan oyuncu Pınar Altuğ, evlenme teklifi yıl dönümlerinde romantik bir paylaşımda bulunmuştu.

Atacan ile sahil kenarında çekilen bu karesini yayınlayan Altuğ, gönderisine, “İyi ki be kocam, iyi ki…” notunu düşmüştü. Su adında bir kızı bulunan 46 yaşındaki oyuncunun paylaşımına; Yasemin Özilhan, Ayşe Tolga, Asuman Dabak ve Uğurkan Erez gibi ünlü isimler yorum yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu