Magazin

4 Mayıs Salı Survivor 2021 Kim Elendi? Elenen Yarışmacı Giderken Duygulandırdı! Ünlüler Takımından Potaya Giren Ve Elenen Kim?

Survivor 2021 eleme konseyinde adaya veda eden isim belli oldu. 4 Mayıs Salı Survivor 2021 de hangi yarışmacı elendi?

Survivor 2021 eleme konseyinde adaya veda eden isim belli oldu. 4 Mayıs Salı Survivor 2021 hangi yarışmacı elendi?

Gönüllüler takımı, kendi içlerinden kimsenin elenmeyeceğinin rahatlığıyla konseye katıldılar ve ünlülerden kimin gidebileceğini tahmin etmeye başladılar. Ünlüler takımından; merve aydın , sergen, batuhan, ismail, melis sezer den hangisi elenecek ve adaya kim veda edecek?

survivor 2021 eleme konseyi

Ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın karşısında eleme adayı olarak ünlüler takımından 2 kişinin ismi netleşmişti. Adaylardan biri, sergen diğeri de sakatlıktan yeni kurtulan merve idi. Sms oylamasıyla en düşük oyu alan ve potaya giren 3. Aday kim oldu?

İşte 4 Mayıs Survivor 2021 İletişim oyununu kazanan takım ve ödülü

Sms oylamasının sonucunda birinci kim oldu? Gönüllülerin 7, ünlülerin ise 5 kişi olarak geldikleri ada eleme konseyinden ünlüler takımı bir kişi eksilerek 4 kişiyle çıkacak. Ünlüler 4 kişi kaldıktan sonra sayılarının az olmasından dolayı takımlar birleşecek mi?

Survivor 2021 Exxen SMS Sıralaması

Ünlüler takımı seyirci oylaması birincisi İsmail Balaban oldu. 17. Hafta ünlüler takımı sms birincisi ismail balaban 3. Aday olarak kimi söyleyecek? 3. Aday batuhan mı yoksa melis mi olacak. İsmail hangisinin ismini verecek? Survivor 2021’e 17. Haftada kim veda edecek? Survivor En son veda eden yarışması kim? İsmail melisin adını verdi.

Survivor 2021 Takımlar Birleşecek mi?

Sergen, merve, melis üçlüsünden hangisi adaya veda edecek. Eğer kadın bir yarışmacı veda ederse. Şok şok. Acun ağzındaki baklayı çıkardı. Kadın yarışmacı ayrılırsa takımlar karışacak?

Survivor 17. Hafta ünlülerden kim elendi. Adaya veda eden yarışmacı kim?

Survivor 2021 de 17. Haftada ünlüler takımından en düşük oyu alarak elenen yarışmacı Melis oldu.

Adadan elenen Melis ne dedi?

Hedefim daha ilerisiydi. Destekleyenlere teşekkür ederim. Takımım şimdiye kadar beni potadan hep korudu. Beni ağırladığınız için teşekkür ederim. Ailemin yetiştirdiği birbirine bağlı aileyiz. Herkesin ablası olmaya çalıştım. Katkı sunduysam mutlu olurum.

Melis hakkında Acun ne dedi?

Acun da; kimseyi kırmadan ayrılıyorsun. İyi yetiştirilmişsin. Bundan sonraki hayatında sana çok katkısı olacak bu yarışmanın…

Veda töreni….

Artık yeni takımlar olacak. Yine iki takım olacak ama karışık olacak.

Yeni takımlarda kim var? Yeni Ünlüler takımında kim var? Yeni Gönüllüler takımında kim var? Takımlar nasıl şekillendi?.. Ayrıntılar geldiğinde paylaşmış olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu