Dizi HaberleriFragmanGündem

3 sezondur devam eden dizinin setinde yaşanan kavgalar diziye 100. bölümde final yaptırıyor

Tam 3 sezondur devam ediyordu ve severek izleniyordu. ATV'nin sevilen dizisinde, sette çıkan kavga yüzünden dizi sezon finaline değil direk finale gitme kararı aldı.

13 eylül 2018 den beri devam eden, ATV‘nin sevilen dizisinin neden final yaptığı ile ilgili bilgiler çok da uzakta değil. Senaryosunun bitmiş olması, sette sürekli kavga çıkması ve istenildiği kadar olmayan izlenme yüzünden yaz tatiline girmek yerine final yapmaya karar verdi.

Bir Zamanlar Çukurova” dizisi başrol oyuncularından, Fekeli ( Kerem Alışık) ve Demir (Murat Ünalmış) arasında çıkan kavganın bitmemesi ve aralarında soğukluk olması yüzünden yönetmen  Murat Saraçoğlu ve yapımcıları oldukça üzmüştü.  93 bölümü yayınlanan ve 94. bölümü de bugün (29.04.2021) yayınlanacak olan dizinin 100. bölümümün ise final bölümü olacağı açıklandı.

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölümde final yapacak
Bir Zamanlar Çukurova 100. bölümde final yapacak

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, finale doğru yaklaşırken, diziden boşalan yere hangi yeni dizilerin geleceği ise merak konusu oldu. 100. bölümde final yapacağını duyuran Bir Zamanlar Çukurova dizisinin senaryosunun bitmesi ve bu şekildeyken en uygun finalin yapılması açısından doğru zaman olduğu düşünüldü. Aslında, dizideki sürekli çıkan kavgaların – anlaşmazlıkların durulmaması da dizinin final tarihini öne çektiğini gösteriyor.

Bir zamanlar Çukurova dizisi 94. bölüm tanıtımı

Yukarıda 94. bölüm ön izlemesini paylaştığımız dizinin 100. bölümü ne zaman yayınlanacak? Bir aksilik çıkmazsa, Bir Zamanlar Çukurova dizisi 10 haziran 2021 perşembe günü 100. final bölümüyle karşınızda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu