Dizi Haberleri

10 Bin Adım Dizisi İlk İki Bölümüyle Şimdi Gain’de!

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar ikilisinin başrolünde oynadığı 10 Bin Adım dizisi izlemek isteyenler için şimdi Gain’de yayında! Bugün resmen kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan platform, lansman gününde beklenen komedi dizisinin ilk iki bölümünü izleyicilere açtı. İşte detaylar…

Exxen‘in en büyük rakiplerinden biri olarak görülen Gain platformu bugün resmen kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. 30 Aralık itibariyle tüm mobil cihazlarda kullanıma giren uygulama kısa video odaklı içerikleri ile şimdiden oldukça sevildi! Çok sayıda içeriğiyle ilk günden önemli indirme sayılarına ulaşan dijital yayın servisi, Ocak ayında yayınlanması beklenen bazı içeriklerini henüz bugünden yayınlamaya başlamasıyla dikkat çekti!

Devin Çınar Özgür ve Engin Günaydın ikilisinin başrolünde oynadığı komedi dizisi 10 Bin Adım, kısa bölümleri ve eğlenceli hikayesiyle çok sayıda izleyicinin ilgisini çekti. İki eski sevgilinin günde on bin adım atmak için düzenli olarak buluşmalarını konu alan yapım, sade hikayesi ve güçlü oyuncu performanslarıyla oldukça farklı bulundu. Yerli diziler arasında pek de görülmemiş bölüm uzunluklarına sahip dizi, her bölümü yaklaşık 10 dakika olmak üzere yayına başladı.

Gain’in İlk Orijinal Dizisi 10 Bin Adım Yayınlandı!

Zamkinos Film yapımcılığında Faruk Özerten ve Nisan Ceren Göçen tarafından hazırlanan 10 Bin Adım, aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu da olan Devin Özgür Çınar tarafından kaleme alınıyor. Duygu Güzel Meriç yönetmenliğinde çekilen dizi yatay ve dikey izleme formatları ile epey farklı bulundu!

10 Bin Adım izlemek isteyenler için şu anda ilk iki bölümü ile Gain uygulamasına geldi! Siz de hemen iOS ya da Android işletim sistemli mobil cihazınıza Gain’i indirerek diziyi seyretmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu