Dizi Haberleri

10 Bin Adım Dizisi 3 ve 4. Bölümü ile Şimdi Gain’de!

Gain Medya’nın eğlenceli komedi dizisi 10 Bin Adım iki yeni bölümü ile sevenleri karşısına çıktı! Bugün itibariyle 3 ve 4. bölümü yayınlanan dizi başrollerinde Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar ikilisini yan yana getiriyor. Kısa bölümleriyle kolayca tüketilebilen yapım büyük bir hayran kesimi tarafından ilgiyle takip ediliyor! İşte detaylar…

30 Aralık tarihinde yayın hayatına başlayan Gain TV lansman günü itibariyle 10 Bin Adım dizisinin ilk iki bölümünü izleyicilerine sunmuştu. Şu anda Oyunlar Holding programı, Terapist dizisi, Doğu Demirkol stand-up gösterisi, MFÖ belgeseli ve daha pek çok içeriği ile kaliteli bir arşiv oluşturan servis; kısa video odaklı sistemi ve dikey izleme gibi imkanlarıyla rakiplerinden bir hayli farklı duruyor!

Engin Günaydın ile Devin Özgür Çınar’ın başrol oynadığı 10 Bin Adım dizisi bugün 3 ve 4. bölümü ile sevenleriyle buluşurken, dizinin yayın günü de nihayet böylelikle kesinlik kazandı! Her hafta Çarşamba günleri iki bölüm üst üste yayınlanacak dizi, yaklaşık on dakikalık uzunluğuyla ayaküstü bir şekilde hızlıca izlenebilecek. Eğlenceli konuları ve sıcak karakterleriyle çok sevilen proje şu anda Gain‘in en beğenilen işleri arasında görülüyor.

10 Bin Adım Dizisinin Konusu Nedir?

10 Bin Adım konusu itibariyle iki eski sevgili olan Memet ve Ezgi’nin ayrıldıktan sonra her gün on bin adım atmak üzere buluşup sohbet ettikleri, yürüyüş yaptıkları eğlenceli bir içerik oluşturuyor. Duygu Güzelmeriç tarafından yönetilen komedi dizisi için senarist koltuğunda ise dizinin kadın başrol oyuncusu Devin Özgür Çınar yer alıyor. Çınar’a bu kahkahalarla dolu yapımda usta oyuncu Engin Günaydın eşlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu