Dizi Haberleri

10 Bin Adım 8. Bölümü ile Gain’de Yayınlandı!

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar, 10 Bin Adım dizisi ile izleyicilerini güldürmeye devam ediyor. Gain Medya platformunun sevilen yapımı şimdi “Kitle” adlı bölümüyle sevenleri karşısına çıktı. Yine her zamanki gibi kahkahalarla güleceğimiz bir bölüm bizleri bekliyor! İşte detaylar…

Aralık ayının son günlerinde yayın hayatına başlayan Türkiye’nin yeni yerli dijital içerik platformu Gain, kısa video odaklı sistemi sayesinde özellikle de genç kuşak kullanıcılar tarafından çok sevildi. Terapist, Ele Güne Karşı, İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi, Oyunlar Holding ve Bir Daha Söyle gibi sevilen içerikleriyle dikkat çeken mecra, ürettiği orijinal dizileriyle de ilgi odağı haline geldi.

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar ikilisinin başrol koltuğunda yer aldığı ve senaryosunu yine Çınar’ın kaleme aldığı 10 Bin Adım yeni bölümü ile şimdi Gain’e geldi. Dizinin Kitle adlı 8. bölümünü bugün uygulamada gördük. Duygu Güzelmeriç imzasıyla yönetilen yapım, iki eski sevgili olan Memet ve Ezgi’nin birbirinden eğlenceli maceralarını 10’ar dakikalık uzunlukta anlatmaya hızla devam ediyor.

10 Bin Adım’ın 8. Bölüm Konusu Nedir?

10 Bin Adım son bölümü ile bizlere bir terapi yöntemi olarak dedikodu yapmanın pek de iyi bir yöntem olmadığını vurguluyor. Dizinin iki ana karakteri olan Memet ve Ezgi, yaptıkları dedikodular yüzünden başlarını yine derde açacak; aniden ortaya çıkan eski arkadaşlar, alınan yeni kararların uygulanmasını epeyce zorlaştıracak.

Siz de hemen 10 Bin Adım’ı izlemek için herhangi bir mobil cihazınız üzerinden Gain uygulmasını indirerek ücretsiz olarak tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu