TV Programları

1 Haftada 2 Bölüm: Konuşanlar 6. Bölümü Yayında!

Konuşanlar programı bu hafta bir sürpriz yaparak iki yeni bölüm ile Exxen platformunda hayranlarıyla buluştu. Beşinci bölümünü Salı günü yayınlayan program, altıncı bölümüyle şimdi dijital video servisine geldi! İşte detaylar…

Kendi YouTube kanalında her hafta milyonlarca insana hitap etmeyi başaran Hasan Can Kaya Konuşanlar programı için yeni yıldan itibaren Exxen platformuyla anlaşmıştı. İlk bölümü 1 Ocak’ta Exxen’de yayınlanan sevilen komedi gösterisi yine oldukça eğlenceli anlar yaratmış, eskiyi aratmayan tarzıyla kısacık bir aradan sonra geri dönmüştü.

Bu hafta salı günü Konuşanlar 5. bölümü ile izleyicileriyle buluşurken, bugün Exxen’den Hasan Can Kaya hayranlarına oldukça müjdeli bir haber geldi! Acun Ilıcalı’nın dijital video platformu Exxen, sürpriz bir şekilde Konuşanlar’ı haftada iki programa çıkardı. Konuşanlar’ın 6. bölüm videosu uygulamaya eklenirken, sosyal medya üzerinden programın takipçileri platforma övgü dolu mesajlar yağdırdı.

Konuşanlar’ın yayın gününü Salı ve Perşembe olmak üzere ikiye çıkaran Exxen’in bunu her hafta uygulayıp uygulamayacağı şimdilik bir merak konusu. Fakat sosyal medyadan gelen tahminlere göre programın takviminde bazı değişiklikler yapıldığı, bundan sonra Perşembe’den Perşembe’ye Konuşanlar’ı izleyebileceğimiz iddia edilmekte.

Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisi Çok Yakında Geliyor!

Konuşanlar sayesinde ününe ün katan Hasan Can Kaya Bir Yeraltı Sit-Com’u isimli dizisi ile hayalinde projeyi gerçekleştirmek için şimdilerde çekimlere başlamış durumda. Kısa bölümlere sahip komedi temalı dizi, belki de Kaya’nın mizahını en belirgin şekilde göreceğimiz yapım olacak. Dizinin yayın tarihi bilinmese de ilerleyen haftalarda konuya ilişkin Exxen platformundan açıklama yapılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu